| Niculai_Emilia_1996 a întrebat:

Hey Dc imi apare * Procesul com.android.systemui s-a oprit) si ce pot sa fac sa nu imi mai apară. Am dat resset si tot asa, am telefon Samsung Galaxy Note 2 cand apas pe butonul de jos imi apare iar si imi apare parola pe care am pus-o ca si cum inchid telefonul si il deschid si uneori imi schimba poza*sper sa intelegeti ce am vrut sa spun*

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Daca l-ai rootat sau ai ROM custom, ar fi cazul sa-l resoftezi. La fel daca ai dat reset din Recovery Menu si tot nu si-a revenit.

| KanezuY a răspuns:

Dezinstaleaza/dezactiveaza aplicatia Google si ar trebui sa mearga.