| CompletMadGamerRacer a întrebat:

Hey Hey Hey TPU! AM si eu o intrebare: Ce inseamna mai exact replica uniu telefon? adica nu e original sau ce? Vreau sa-mi iau o replica Galaxy S III care mi se pare ieftina 900 lei. Uitati si un site sa vedeti de ce este vorba www.telefoanereplici.com

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Stai linistit cu replica! Este o copie aproape perfecta la exterior dar la interior ''bate vantul''. Nu are nici 10 % din functiile telefonului original.Mai bine cumperi un telefon la mana a doua decat replica.
Bafta!