| JokoSmile a întrebat:

Hey. La cat( la ce numar) trebuie sa trimit mesaj ca sa mi se activeze internetul pe telefon? Sunt pe cosmote si cred ca am activat extraoptiunea Xplore 3000 de minute/ sms-uri vred ca vreo 100 de minute/ sms-uri nationale si 50 mb thinking ceva in genu Xd.
Mu; tumesc :*
Extraoptiunea am activato mai demult dar atunci am avut alt telefon pe care nu avea rost sa imi activez netu iar acum am pierdut numarul la care trebuia sa dau mesaj iar la ei pe site nu il gasesc :-s.

1 răspuns:
| Smiiilee a răspuns:

Si eu am aceeasi extraoptiune, si am aceeasi problema.