| ellyd a întrebat:

Am si eu o problema: am activat extraoptiunea xpand de la cosmote care are si 75 MB trafic de date pe mobil. Ca sa activez internetul am trimis mesaj la 6381 parca, am instalat ce trebuia si tot nu merge internetul. Ce pot sa fac ca sa imi functioneze internetul? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Mergi la un magazin Cosmote ori Reprezentanta Germenos unde ei iti vor face setariile corecte pentru conectare corecta