| Iolss a întrebat:

Am o intrebare: Samsung Galaxy S III este rezistent la apa? Fundaa! worried

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Din cate stiu eu nu deci nu fa experimente big grin

| AxelBv a răspuns:

Da, daca il lovesti de apa, nu va ceda. Insa daca vrei sa fi convinsa, baga-l in cada, doar nu are nici un orificiu prin care ar putea intra apa.

| P4u1 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| MHems a răspuns:

Buna! Un amic de-al meu a primit un Samsung Galaxy S III pentru a-l testa sa vada cat rezista sub apa calduta, a stat vreo 25 de secunde apoi s-a inchis. Parerea mea este ca nu-i prea rezistent.

| GFStep a răspuns:

Nu e rezistent, sfatul meu e sa-l ti departe de apa happy