| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU.Am o intrebare, si sper sa intelegeti.De cate puncte am nevoie ca sa imi iau un Iphone de la Vodafone?(asta daca pot cumpara un Iphone cu puncte).Dar un Samsung Galaxy?

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

La intrebarea asta ti-ar raspunde cel mai sigur si mai corect cei de la Vodafone

| mariass a răspuns:

Pff. nu cred ca o sa stie cineva sa iti raspunda la intrebarea asta. Cel mai simplu ar fi sa te duci la cel mai apropriat centru Vodafone si sa ii rogi sa iti zica, ei sigur o sa poata sa te lamureasca.

| Azµre a răspuns:

Păi 1 euro = 100 pct
fă și tu socoteala laughing

| Razvan_Ron_1980 a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa ai o gramada de puncte

| onasis1961 a răspuns:

Dacă 100 de puncte sunt 1 euro, fă calculul! N-ai şanse sau sunt minime! Sărbători fericite!