| PrisonerInYourLife2 a întrebat:

am Samsung galaxy S3 mini, nu stiti daca are -comenzi vocale- si daca are cum -le activez-
Dau funa pentru intrebarea asta stupida

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... daca are dar, eu am S.G. Note 3 iar, ca sa le activez intru in : setari, unde am conexiuni, dispozitiv, control, general si intru in control unde am : Control vocal, modul maini libere, creion S, operare cu o mana, Air Gesture, Vizualizare eticheta, comanda in aer etc si in dreptul lor On-Off, deci daca nu iti apare in setari : control, nu dispui de ele. happy

1 răspuns:
| Ionel221 a răspuns:

Are comenzi vocale cum sa nu.
Incearca Call Baby! laughing