| Bizzle a întrebat:

Am un Samsung Galaxy B5330 se poate "strica" GPSul? Ma refer sa arate alta locatie, care o doresti tu...Gen tu esti in Brasov si el sa arate ca esti prin Scotia?
FUNDA!

7 răspunsuri:
| wasambi a răspuns:

Salut... mai mult decat probabil, nu.

| Alexandru-Flavius_Ionescu_1996 a răspuns:

De obicei exista o eroare in sistem de maxim 2-3 km dar nu atat de mult...

| vasy2002 a răspuns:

Da se poate din cate stiu eu dar daca ai garantie il duci la magazinul din care l, ai luat si iti repara aplicatia dar ar fi mai usor sa descarci u alt gipies dun magazin play

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit-o si eu de cateva ori. Eram in pub in Bucuresti si ma arata la Brasov sau eram acasa si ma arata la Constanta. Probabil ca exista momente in care WiFi-ul sau 3G-ul nu sunt chiar de calitate sau senzorul de pe telefon nu este chiar de calitate, asa cum am patit cu un LG.

| lizucalisuca a răspuns:

E posibil sa i se deregleze busola desi Scotia e cam departe. Incearca sa-l resetezi sau sa-l reinstalezi

| ChifaDan13 a răspuns:

Ori nu ai internet bun (semnal slab ) ori este o defectiune ori nu e bun telu.

| Bizzle explică:

Nu ma refer ca sa se strice el de la sine.Sa il faci tu sa arate.