| Alexandru7883 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g330-4966.php

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

Parere :
- cam mare pentru gustul meu
- e bine ca are memorie interna (Internal 4 GB), deci, probabil ca iti ajunge
- camera de 5 M e decenta, dar pe langa modelele mai noi e cam slabuta. are led flash, ceea ce e ok
- procesorul este okey
- bateria e decenta, dar nu extraordinara
- nu are radio (daca nu te deranjeaza, e ok)

Telefonul e decent. Important este sa stabilesti tu ce nevoi ai de la un telefon si sa alegi in functie de asta (raportand la pret, evident).