| mikilica a întrebat:

ce telefone mi-ati recomanda pana in 200 euro?(display mai mare de 4" si camera sa filmeze hd sau full hd)

8 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Şi eu merg pe ideea lui Adyspeed, ar fi bun un Motorola atrix.
Pa, pa.

| MCG a răspuns:

Sony Xperia U

| Mattx a răspuns:

Nu prea sunt telefonae sa filmeze HD sau full HD pana in 200 euro. iti poti lua un Iphone 4 sau 4s SH sau un Samsung Galaxy s2 sau un s3 mini happy

| Iulian03 a răspuns:

LG Optimus L3
SAMSUNG GT-I5500
Nokia Lumia 800

| sNNNaJ a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi:
Allview P5 Alldro, detin acest telefon, e super, merg majoritatea jocurilor (ex: ShadowGun, Temple run Oz, etc etc.), pe net de asemenea este super. Filmeaza 720p 30 fps, 8 MP.
http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/

| FAST5 a răspuns:

LG T-380

| MHems a răspuns:

Samsung Galaxy S Advance