| Michaela89 a întrebat:

Daca resetez Nokia Lumia 520(hard reset), se șterge și actualizarea Windows-ului? Adică, telefonul va reveni la Windows Phone 8, asa cum a fost inițial?...

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Ce ma? Asta nu se va intampla, actualizarea va ramane, factory reset nu sterge si fisierele de sistem, wtf?

3 răspunsuri:
| Leventu2001 a răspuns:

Da

| SasNetRomania a răspuns:

Hard reset consta in stergerea fisierelor tale ale utilizatorului si ale setariile telefonului revenind la cele din fabrica. Nu are nici-un fel de legatura cu actualizarea sistemului de operare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se "şterge" actualizarea softului!

Toate cele bune.