| yourkittycat a întrebat:

Ce se intampla daca resetez telefonul Nokia lumia la setarile din fabrica? se sterge tot din el?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

ATENŢIE : prin factory reset ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset", se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune.

| Gabi19971983 a răspuns:

Pai se sterge tot din el, in afara de ce e pe card.
Cardul nu are nici-o schimbare (daca ai ).

Funda?

| unpustiobisnuit a răspuns:

Sterge tot ce e in memorie

| MudvayneMurderer a răspuns:

Da

| vioreltt a răspuns:

Normal!

| klawdiw a răspuns:

Salut,da se vor sterge si aplicatile pe care leai avut pe tel si configurarile.Bafta! Funda?

| jonnyhelp a răspuns:

Daca ii faci hard reset, da, se sterge absolut tot.

| Elena_Andra_1998 a răspuns:

Se sterg toate setarile din ele pe care le ai facut tu intre timp si el revine la forma initiala.

| Unk0wN a răspuns:

Da, se sterge tot dar se salveaza ce ai pe cardul SD