| Gaby405 a întrebat:

De curand am cumparat un Samsung Galaxy S4 Mini cu un defect ce consta in display, adica se vede extrem de putin imaginea iar pe display sunt un fel de "umbre", imi puteti spune de la ce s.a intamplat asta si daca mai poate fi reparat? De precizat este faptul ca atunci cand l.am dezasambat pe mufa de la display cat si pe placa de baza era un praf alb, gen calcar. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut contact cu lichid. Altundeva nu vad problema. Poti sa il repari schimband display-ul.