| elynutzu a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy mini 2. I-a mers internetul pana intr-o seara cand l-am conectat la PC prin USB si de atunci nu mai merge absolut nici o aplicatie care se bazeaza pe internet.Daca aveti si voi un astfel de telefon care a patit asta, ma puteti ajuta? Va rooog! Cat mai repede daca se poate.

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Suna la reteaua de la care ai cartela si roaga-i sa verifice daca ai net-ul activ si sa ti-l mai activeze inca o data. cam asta ar fi solutia daca tot nu iti merge nu stiu ce poti facehappy Succes tongue