| elly2love a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou ( Vodafone 858 Smart 2 )
Am mai multe intrebari in legatura cu el.
Si nu le gasesc pe internet.
1) Cat sa il las la formatat? [ am bateria li-ion ]
2) Pot sa imi descarc aplicatii pe calculator si dupa sa le pun prin cablul de date in telegon?
3) Merg aplicatiile : Temple Run si Fruit Ninja, eventual Talking TomCat?
4) Puteti sa imi dati niste link-uri pentru un antivirus pentru telefon, nu as vrea sa mi-l virusez, ar trebui o protectie...
5) Puteti sa imi dati niste link-uri cu mai multe aplicatii gen : brichete/lumanari/aqua etc...

Va multumec! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

1 se lasa 12 ore dar telefoanele noi stiu ca nu mai au nevoie de mandatat
2 da
3 e posibil insa vor sacada mai mult sau mai putin
4 nu baga deoarece va merge foarte greu pentru ca are prosesorul micutbig grin
5 nu stiubig grin

5 răspunsuri:
| elly2love explică:

Telefon / scuzati-ma

| silviu98adi a răspuns:

Daca ai baterie Li-on nu este necesara formatarea. Dar poti sa il lasi peste noapte macar 3 zile la rand... Doar la intrebarea asta ti-am raspuns.

| user5493 a răspuns:

3-5 cicluri incarcare-descarcare completa!

| elly2love explică (pentru Niiiicu):

Daca pot sa imi pun aplicatii din PC in telefon, unde mai exact ar trebui puse?
am incercat in mai multe foldere din telefon, dar nu imi apare niciuna din aplicatii...
happy

| rolicx a răspuns:

Ai android pe el, deci poti sa instalezi multe lucruri. un search pe google despre ce vrei sa pui pe el si ai rezolvat problemele.