| Kitty257 a întrebat:

Heyyy!
Am nevoie de ajutor
As vrea sa devin admina la o pagina de Facebook dar nu am idee ce semnatura sa imi pun (cand postez eu trebuie sa ma semnz cumva sper ca stiti la ce ma refer). Vreau ca semnatura sa aiba legatura cu pisici de ex: Miaw' Wow (Miaw'Wow este deja luata). Aa si vreau ca semnatura sa fie cat mai originala.
Dau funda
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Meow
PussyCat
Cat
Catty
Kitty
Kitty Kat

2 răspunsuri:
| IisusHristos a răspuns:

Poti sa incerci cu celebra propozitie "Pisicile e semafor". Mai poti sa incerci cu "Miau legat ca pisica" sau "DuMiauZeu e sus si vede". Pentru mai multa inspiratie du-te duminica asta la slujba si da minim 50 RON la acatiste si 10 RON la cutia milei.

| Kitty257 explică (pentru IisusHristos):

Ceee?