| MaRiaSmilee a întrebat:

Imi dati exemple de cateva telefoane pana in 700 ron.
P.S:Samsung/Nokia, QWERTY...

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Ai aici toate telefoanele cu preturi intre 200 si 700 lei bine inteles ca sunt si specificatii despre ele: http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-200-si-700

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Samsung iti recomand pana in 700 lei.Samsung galaxy s1 http://www.okazii.ro/......a120915434

Si Nokia X7-00 care il am eu is foarte multumit de el.Are camera de 8mp si are un flash puternic.(acela care lumineaza noaptea)internetu prin wifi merge fulger...+ca are un design de nota 10(foarte frumos)http://www.okazii.ro/......a121980953

| Augustyn_Ungureanu_1998 a răspuns:

Samsung S5300 Galaxy Pocket, Samsung S5302 Galaxy Pocket Duos, Nokia 302 Asha, Nokia 306 Asha, Nokia 305 Asha Nokia X2-01
Funda?

| davidtm a răspuns:

Eu nu iti recomand sa cumperi de unde ti am dat eu link urile.ti le am dat sa vezi telefonul si pretulbig grin. funda?

| iza4ever a răspuns:

Nokia Asha 302 este undeva pe la 550 lei. Are tastatura qwerty.

Are Bluetooth, 3G, WiFi, camera de 3, 2MP, are un procesor de 1 GHz si un ecran de 262 de mii de culori si o dimensiune de 2, 2 sau 2, 4 inch...nu mai stiu sigur. Insa nu are memoria interna prea mare din cate am auzit deci vei avea nevoie de un card de memorie (Daca esti genul meu care are telefonul plin cu poze si muzica un card de 1GB nu o sa iti ajunga, mie nici asta de 2 nu imi ajunge trebuie sa imi iau unul de 4 sau de 8 GB)

| Bv_Andrey_1977 a răspuns:

Pai...eu am un Nokia c5-03 si sunt foarrte multumit, ti-l recomand, l-am luat de pe okazii cu 300 lei, e foarte bun, daca vrei cu touch screen, daca vrei cu taste iti recomand Nokia n77 sau n79, astea au fost cele mai bune telefoane ale mele, sper ca ti-am fost de folos, niciunul nu depaseste 700 lei dar sunt ff bune...

Fundita happy

| Alexandru98 a răspuns:

Telefon mobil Allview Dual-Sim P5 Mini, Black

| MrAnonymus a răspuns:

Nokia 302 Asha