| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp de la acest mesaj se taie netul?

Pentru a evita restrictionarea serviciilor si a accesului la *222, va rugam sa efectuati astazi plata facturii Vodafone din data 17-09-2015. Daca ati efectuat deja plata, ignorati acest mesaj. Nu uitati, puteti vizualiza oricand detaliile facturii in contul dvs. MyVodafone, descarcand acum aplicatia direct pe telefon accesand link-ul:"www.vodafone.ro/aplicatie". Multumim

Asta e netul de pe tel si am uitat sa il platesc...

Am cam 600 de lei si nu am bani acum.

Credeti ca ma mai tine cateva zile fara sa il taie?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

În general te lasă cam 3-4 zile până îl taie. Dacă amâni plata, poți să ai și o săptămână.