| Gabryel32 a întrebat:

In timp ce ma jucam azi pe X2-ul meu, mi-a aparut urmatoarea eroare in timp ce am vrut sa intru pe net: "Esec la conectarea la internet"... Precizem ca am Opera Mini. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Woaw... probabil ai ramas fara semnal sau nu mergea netul de la ei...

| MihaiEddy93 a răspuns:

Nu ai setarile corecte de internet. Suna la relatii clienti ale operatorului la care esti abonat ( cosmote, Orange, Vodafone, digi, zapp ) si roaga-i frumos sa iti trimita setarile de internet mobil pentru modelul tau de telefon.