| AlexGame26 a întrebat:

La ce trimit sms sa-mi activez extraoptiunea de la cosmote cu 3 euro cu net nelimitat? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut prietene, daca nu ai cartela pe abonament, formezi *100# iar apoi dai la optiuni de date si trebuie sa fie pe acolo. daca nu te descurci suni la 1234 si le spui ca vrei sa activezi extraoptiunea webn"walk cu 3 euro.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aici sunt toate optiunile si n-am gasit asa ceva: https://www.telekom.ro/cartela-telekom/
Acolo sunt si explicatii, cum se face.