| Scarabeul a întrebat:

Lasand la o parte camera foto si toate aplicatiile, care telefon credeti ca este mai bun din lunct de vedere tehnic/mecanic Samsung galaxy note 3 sau HTC one m8?

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Dupa ce am citit specificatiile celor 2 telefoane, iti recomand oricare dintre cele 2 ramane la aprecierea ta, insa iti pot da cateva specificatii importante: Bateria este de 3200 mAh fata de 2600 (HTC one), display-ul mai mare 5, 70 inch fata de 5, 00(HTC one), Procesorul este mai slab la Samsung si anume 1. 9GHz octa-core fata de 2, 5 2. 5GHz quad-core (Htc one), Ram 2Gb Samsung, 3 Gb Htc, Memoria interna Samsung 16 Gb Htc 32gb, Samsung are radio Htc nu, Samsung are: nano sim, Htc Micro, etc

Succes,

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Alege Note 3-ul, vorbesc din experienta propie cu acest model:
http://bit.ly/1l5LQMD

| Scarabeul explică:

Maozedor, galaxy note 3 nubse mai gaseste nou nout, sa il cumperi din magazin.