| BiancaGeorgya a întrebat:

Ce credeti despre Samsung Galaxy Note? Este bun... da, care este cel mai bun telefon dintre Iphone 4s, Samsung Galaxy Note si Samsung Galaxy II?

Răspuns Câştigător
| pkandreiutz a răspuns:

Voi ati innebunit?! Ce vi se pare asa "bun" la Iphone 4s?! faptul ca include Siri? In rest este cu mult sub Samsung Galaxy note. Bateria la un Iphone 4s este o bataie de joc si nu mai spun ca daca vorbesti la el mai mult de 15 minute telefonul se incinge de nu-l mai poti tine in mana!
Galaxy Note pe de alta parte, este un telefon pe care-l poti personaliza dupa bunul plac. In opinia mea Samsung galaxy Note este cel mai performat telefon dintre toate enumerate mai sus!

6 răspunsuri:
| DenisH a răspuns:

Iphone 4s e cel mai bun.

| CostyMe a răspuns:

IPhone 4s e cel mai bun si cel mai scump dintre toate. Dar merita toti banii dupa parerea mea ca are foarte multe aplicatii. Sper ca te-am ajutat!

| JasonMcCann a răspuns:

Singurul lucru pe care îl ştiu despre toate telefoanele care le-ai scris tu, este că sunt foarte scumpe.

| asedafg a răspuns:

Iphone 4s, dupa parerea mea, este cel mai bun

| TerraVampire a răspuns:

Iphone 4s e cel mai bunwinking