| Kronos2014 a întrebat:

Ma vazut ca google a confirmat androidul 5.0 Lollipop. Si am vazut si ce telefoane o sa primeasca update-ul, insa eu am un Samsung galaxy note 2 si as vrea pareri daca voi primi si eu android 5.0 in viitor!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu cred. S3-ul are hardware asemanator cu note 2 si ala nu a primit nici macar 4.4...
Asa ca, e doar o presupunere, ca oficial ai sa ramai cu 4.4
Dar o sa apara neoficial asa ca nu-i nici o problema.

| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

Avand in vedere ca hardware-ul e cam invechit si luand in considerare politica Samsung(daca au trecut 3-4 luni il dam dracu) atunci nu cred ca vei primi update la lollipop, dar tot este posibil