| bianca33 a întrebat:

Magazinul de telefoane " Quick Mobile" din Iasi,are produsele noi, sau sunt sh?

Funda!

3 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Din pacate la noi nu xista un site care sa faca recenzii unei liste cat mai cuprinzatoare de magazine online si nu poti afla care sunt magazinele fantoma, in mare sunt aceleasi telefoane mobile, cumparate de la acelasi distribuitor, dar cu mai multe S.C. + multe magazine online, Quick mobile = Garantie pe viata, se descarca majoritatea telefoanelor produse în China, resigilate, SHwinking funda:d

| Rakanishuu a răspuns:

Nu cred.

| Agapi_Andrei_1997 a răspuns:

Hei, daca vrei un smartphone pot sa te ajut http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A