| bianca33 a întrebat:

Magazinul "CEL" are produsele noi?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
La ce te referi prin produse 'noi'?
Are mai multe decat eMAG, asta iti pot spune sigur. eMAGul are 250laptopuri, in timp ce CEL are 900 am impresia.
Are si cele mai mici preturi. Fratele meu a lucrat acolo, ei pun cele mai mici adaosuri la produse!

Produse noi adica. vrei sa stii daca CEL.ro aduce produsele in Romania (primii care fac asta)? Nu cred..de obicei siteurile mai necunoscute le aduc primele!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

CEL.ro au servicii clienti execrabile.
m-am dus sa returnez un laptop care il primisem dupa ce mi-am cumparat unul, si nu mi l-au luat. desi legea prevede un termen de returnare.
Alta situatie am avut cu un prieten care a fost tratat ca un cur de cei de la call center.
A mai luat un adaptor wifi de la ei care l-a primit rupt prin Curier, raspunsul pe care l-a primit a fost: nu e problema noastra cereti daune curierului...

asa ca...eu nu recomand
eu am folosit eMAG, evomag si PCfun

| Zack_Dudu_1989 a răspuns (pentru Danzell):

Am achizitionat de la cel.ro un Htc one E9 dual sim (acelasi lucru cu dc-shop.ro) pe firma. Am vrut sa il returnez inapoi dupa 6 zile (personal m-am dus) si nu accepta returul.

RECOMAND sa nu cumparati de la ei produse deoarece stiu doar sa ia banii pe un produs. DOMNILOR, daca nu probezi modelul de telefon, mixer, blender, masina de spalat, etc. cum sa stii daca este bun sau nu?! Telefonul pe care vreau sa il dau retur este decat DESIGILAT fara vreo urma de utilizare! Nu cumparati produse de la ei decat daca sunteti siguri ca este ok modelul respectiv. Pe mine m-ati pierdut de client.
Cu stima,
Ciuhureanu Vlad Stefan