| cosminasss a întrebat:

Merita sa cumpar ipod touch 4g?

7 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Da merita cumparat big grin
E bun pentru jocuri, muzica, filme etc... (singurul lucru e ca nu poti suna de pe el)

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Da,e ff. bun.

| YokiSuzi a răspuns:

Da, dar poti mai bine sa-ti iei un 5g pentru ca face pozele mai clare, e mai "fin" si mai performantwinking

| cornelmarcu13 a răspuns:

Nu merita. Cumpara unul cu memorie mai mare

| Krisztina17 a răspuns:

Da e foarte bun...merita sa-l cumperi...happy

| Parkour26 a răspuns:

Da e util.

| Braunion a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt bani aruncati. Dar daca sa stai cu ochii benoclati pe net si in aplicatii toata ziua este viata ta, atunci cred doar ca trebuie' sa te orientezi catre ceva mai ieftin. La produsele Apple platesti doar marca si nu sunt cu nimic superioare celorlalte.