| AlexBoy88 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S3 mini de la Vodafone.
Ce minunati poate face acest telefon?, Este bun?
Este Bun de Jocuri? (M-am jucat doar GTA 3 )
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Victoria_SnoopyVicka_1990 a răspuns:

Este bun.Toate aplicatiile merg instalate de pe google play.Ai un sistem de android destul de dezvoltat.Are destula memorie, deci iti poti descarca multe jocuri.Iti recomand urmatoarele jocuritongueou, Subway Surfers, Jatpack Joyride.Le poti gasi la rubrica ''Aplicatii de top gratuite' in Google PLay. Sper ca te-am ajutata

2 răspunsuri:
| DeluxeGroup a răspuns:

Esste destul de bun dar puteai sa iti iei un telfon mai mare, adica cu ecranul mai mare pentru ca sunt unele jocuri unde este nevoie de un ecran mai mare.Niste telefoane accesibile sunt S2, xCover(e rez la apa, praf, socuri si e destul de mare)sau alte modele.In general si s3 mini e bun, dar depinde ce jocuri preferi.

| HolyPotato a răspuns:

Este foarte bun. Are o cameră decentă, de 5mp, un gb ram ceea ce înseamnă că da, e bun pentru jocuri (poate ecranul mai mititel o să-ți facă ceva probleme la unele aplicații) Procesorul este bun. În mare, da, e un telefon minunat.