| AndreiPara98 a întrebat:

Mi-am cumparat asta primavara un Samsung Galaxy Y cu Android 2.3. Pot sa-l updatez?

2 răspunsuri:
| xdogcatalin a răspuns:

Verifica la ei pe site daca este vreo versiune mai noua de soft, si daca e acceptata si de telefonul tau... baftawinking

| gamestoper1998 a răspuns:

Pai eu am Vodafone v860 smart 2 si la mine de fiecare data imi updateaza in sensul ca reinnoieste setarile sterge erorile etc dar nu ai sa vezi un upgrade de la gingerbread la ice cream sandwich deoarece frecventa minima pentru a rula android 4.0 este de minimum 1.4 ghz deci nu prea ai sanse. Updatare da dar upgradare la o versiune mai noua nu.