| MrWrestleMania a întrebat:

Pot sa updatez versiunea android la samsung galaxy s II? DIn 2.3 sa o fac 4? daca da... cat m-ar costa si unde as putea sa ma duc? Dau funda...

3 răspunsuri:
| AnonymousSs a răspuns:

Poti decat sa faci un upgrade la Android 2.3.5.Nu te costa nimic si nu trebuie sa te duci nicaieri.http://androidflip.com/......-s2-i9100/

| aspir69 a răspuns:

Din cate stiu eu 2.3 este cea mai noua versiune. nu am auzit cum ar fi aparut versiunea 4. poate o sa apara versiunea 2.4 sau 2.3.1... si prin wifi este gratuita update-ul la versiune din ce stiu eu.

| MrWrestleMania explică (pentru aspir69):

Exista versiuean a patra: Android v4.0 (Ice-Cream Sandwich), daca dai pe google ai sa gasesti.