| lascardaniel161 a întrebat:

Mi-am descarcat GTA San Andreas pe android îl deschid apăs offline și îmi dă ecranul negru ce să fac?

4 răspunsuri:
| stefstefansteff123 a răspuns:

Fii atent, dezinstalez-al si descarca dupa magazin play "mobogenie" apoi cauta acolo gta san andreas si instalez-al si lasa-l sa descarce apoi intri in el se actualizeaza si asta e, FUNDA?

| Darius123456 a răspuns:

Descarca Gta san andreas de pe Aptoide
Apoi du-te pe Google si scrie,, download data+obb Gta san andreas android''
Descarca aia si pune obb in foldere obb din manager fisiere iar apoi data pui in fisierele data din manager de fisiere si o sa mearga!

| FanLenovo a răspuns:

Ce telefon ai? sa stiu daca este compatibil cu cerintele sale.

| lascardaniel161 explică:

Am tabletă e-boda intelligence i200