| Alx_Alexandra_2000 a întrebat:

Mi.am luat de curand un telefon (Vodafone smart 4) si tine bateria f. putin. Cam cat ar trebui sa tina?

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Depinde de modul in care tu utilizezi acel smartphone. Daca il utilizezi in mod continuu vreo cateva ore, atunci nu trebuie sa mire acest aspect. Daca il tii cateva ore fara sa il utilizezi, dar bateria se consuma la fel de repede, inseamna ca este o problema la baterie, sau ai foarte multe servicii active in fundal, spre exemplu wi-fi-ul, datele mobile, gps-ul, sincronizarea, hotspot-ul, bluetooth0ul, etc.

1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

Si eu am smart 3 si e la fel... cred ca asa sunt telefoanele Vodafone Smart...