| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat recent un S3 mini si sta putin incarcat daca il folosesc? Cat ar trebui sa stea incarcat,imi dati mai multe detalii, va rog?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Buna, normal ar trebui sa-ti stea incarcat cam 5 zile daca nu-l prea folosesti. Daca il folosesti doar cand raspunzi la el, trimiti un mesaj, descarci o melodie, asculti o melodie. cam 2 zile. Daca te joci mult pe el te tine cam 1 singura zi. Sper ca te-am ajutat, funda?

2 răspunsuri:
| DeeaDeea001pinck a răspuns:

Cam o singura zi daca vrei sa stai pe fb pe mess sa sculti muzica sa te joc etc... :*
FUNDITA? happy

| Florentina_7104 a răspuns:

Il tii pana iti arata ca bateria e 100%. Si ca sa iti tina mai mult, incearca sa il incarci doar cand este foarte descarcat.