| nimeniSInimic3 a întrebat:

Mi-am luat recent un telefon nou numit Samsung wave y. Vroiam sa va intreb..cat de bun este? Adica..are vreo ceva bun? Camera.etc etc.straight facebatting eyelashes
Mersi! :* big hug Dau vot plus funda pentru cel mai rapid si bun raspuns! big grin puppy dog eyes33

1 răspuns:
| SmoKeD a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_wave_y_s5380-4127.php

Camera e cam proasta (2 mp), ai wi-fi, memoria interna este cam mica dar nu-i nimic (poti sa-ti iei card de pana la 32 gb) iar procesorul este cam slabut, daca iti place temple run sau subway surfers nu o sa-ti mearga.