| Danyyloop a întrebat:

Mi-am sters din greseala soft-ul din din telefon, am un Samsung gt-s5230...si cum l'am sters nu se aprinde de loc, cum fac sa imi bag din nou soft-ul? scuze categorie...

1 răspuns:
| rizbytzu a răspuns:

Nu te speria prea tare am și eu tot s5230 și trebuie dus ori la reprezentanta Orange( de unde îl ai, dar durează ) sau îl duci de exemplu la băieți care se ocupa cu decodări de telefoane uite eu sunt din Iasi și este un magazin pe lângă gara și am dat 35 lei depinde de magazin, sincer iți recomand sa mergi la reprezentanta poate îl face cu garanția.