| bunjy a întrebat:

Nokia lumia 810 sau iphone 4(+ jailbreak si iap free?)

5 răspunsuri:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Intre Nokia si iphone, as alege iphone.Este mult peste lumia 810

| ciotori a răspuns:

IPhone,dar la baterie Nokia

| mrcs a răspuns:

IPhone clar, este mult mai bun decat Nokia.

| xxx8 a răspuns:

Voi cititi ce scrieti ..cum sa spui ca iphone 4 e mai bun ca Nokia lumia lumia 810 ...hai ziceam de iphone 4 s dar chiar si ala e mai slab ..mda...

| NicolaVlad a răspuns:

Numai fani iphone si android peste tot.Eu as alege lumia 810, este ceva diferit si foarte bun din punctul meu de vedere, doar ca e greu sa te acomodezi la inceput daca esti invatat cu altcevahappy