| Andreea2804Ioana a întrebat:

Nu mai pot trimite mesaje. Am incercat sa repornesc telefonul, sa scot cartela, sa verific centrul de mesaje si tot esueaza in a trimite mesajele. In timp ce am fost in vacanta in Italia puteam sa trimit mesaje fara probleme. Mai exista ceva de facut sau duc telefonul la Vodafone?

1 răspuns:
| Luluuu123 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. A incercat mama sa vorbeasca cu cei de la Vodafone dar nu s-a putut face nimic asa ca mi-am luat un nou telefon