| Adriandafunda a întrebat:

Nu merge WIFI-ul si GPS-ul la telefon Samsung galaxy mini 2. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Georgiana_Raluka_2000 a răspuns:

Poti sa repornesti telefonul, si sa bagi din nou parola wi-fi ☺ sau sa suni.la cei de la net

2 răspunsuri:
| Pinguu15 a răspuns:

Baga-l in service-ul retelei la care esti abonat...

| Mayar a răspuns:

Suni la relatii cu clientii la Vodafone, Orange, cosmote sau pe ce retea esti si ii intrebi. La wi-fi trebuie sa introduci o parola, sa ai o anumita distanta, sa iti mearga wi-fi-ul. La GPS - iti trebuie sa iti trimita ei niste setari. Vezi la relatii cu clinetii, ca trebnuie sa iti dea ei un e-mai lcu setarile.