| Stitch92 a întrebat:

O mica (mare) problema am si eu. Ieri seara mi s-a facut update firmware iar astazi cand am incercat sa descarc din magazin play anumite aplicatii ma "lovesc" de eroarea: Nu exista spatiu suficient pe dispozitiv. Asta in ciuda faptului ca am un card SD de 8GB iar toate setarile fac ca aplicatiile sa se instaleze pe aceasta.
Telefon: Allview A4You
http://postimg.org/gallery/ijvsu93y/

1 răspuns:
| Munteanu_Paul_Andrei_2000 a răspuns:

Aceasta prolema am avut-o si eu. Tu esti victima unui atac de haker. Readu telefonul la setarile din fabrica. Nu mai fa update-uri decat odata pe an ca sa nu se mai strice.