| darius111222333 a întrebat:

Pe telefoane-rezistente bluboo maya are garantie? Sau vreun telefon are garantie? Dau funda¡!¡!¡!¡!¡!¡!¡

2 răspunsuri:
| Alxxzzxx a răspuns:

Da, dacă îl cumperi la prima mână
Poţi să îl cumperi direct din magazin sau poţi să îl cumperi online.
Orice telefon nou nouţ are garanţie.
Sper că te-am ajutat!

| Pool77 a răspuns:

Firmele no-name nu au service sau cel putin reprezentant in Romania.
Ce inseamna asta? Trebuie sa-l trimiti inapoi la ei, daca ai cumparat telefonul din strainatate cam 2-3 saptamani daca nu luni trebuie sa astepti sa ajunga la ei, acolo sta cam 2 saptamani si pana ajunge inapoi la tine trec undeva pe la 3-4 luni, adica un sfert de an. Daca tu consideri ca suporti termenul acesta atunci cumpara-ti, eu nu mi-as lua in nici un caz.