| CravataRoz a întrebat:

Pe Vodafone la OFERTA 6 este internet nelimitat? Nu inteleg este 1000 MB sau nelimitat? Daca nu am telefon 4g are vreo problema, adica nu am net nelimitat?
Sau ce extraoptiuni pe Vodafone stiti cu net nelimitat, nu contează pretul, pana in 100 lei/luna?
Multumesc, funda.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus cum se numeste oferta si daca este pentru cartela sau abonament. Daca zice acolo ca ai 1000 mb si internet nelimitat inseamna ca dupa ce treci de 1000 de mb vei avea internet dar la o viteza mai mica. Daca nu ai telefon 4 G nu merge. Nu functioneaza cartela. Optiunile de la Vodafone nu le stiu dar stiu ca am cea mai ieftina si buna telefonie din Romania: DIGI.