| VladGangstaBoy a întrebat:

Pentru cei care aveti jocul Survival run with Bear Grylls pe android, spuneti-mi cum naiba sa ies din el laughing))

3 răspunsuri:
| darry99 a răspuns:

Eu apas pe butonul Acasa si apoi inchid jocul din Setari//Aplicatii//In functiune

| VladGangstaBoy explică (pentru darry99):

Asa fac si eu, dar banuiesc ca ar trebui sa fie si alta optiune ca sa-l inchizi...

| lucky_6605 a răspuns:

Pe butonul din mijloc al telefonului, iar daca nu iese cand apesi pe el tine apasat, iar asa iti va aparea managerul de activitati