| Starlight510 a întrebat:

Pot sa-mi fac update de la android 4.4 kitkat la 5.0 lollipop pe Samsung galaxy ace 4 dar fara PC?

Răspuns Câştigător
| CatalinOrzan a răspuns:

Cand va aparea update-ul de android 5.0 pentru Samsung Galaxy Ace 4, da, vei putea direct de pe telefon. Daca il vrei acum, trebuie sa ti-l rootezi (tot cu ajutorul PC-ului), si apoi sa-ti bagi un costum ROM (da, tot folosindu-te de PC), ceea ce nu recomand sa faci. Baftawinking

1 răspuns:
| SorinaSuciu a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa descarci updateul de pe calculator si apoi sa il muti in telefon.