| GGnescafe a întrebat:

S9 Plus sau Huawei P20 PRO?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscutu92 a răspuns:

S9 mai bun

| Prtio a răspuns:

S9 Plus, deoarece Samsung dupa parerea mea face cele mai performante telefoane din lume.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

S9 Plus e mai bun
http://bit.ly/2StvhiZ

| ACTH a răspuns:

Am S9 Plus si e ok.
Problema e ca bateria se duce rapid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as mai da Huawei pe nimic.

| venividivici2017 a răspuns:

Depinde ce anume vrei la telefonul respectiv. Vrei viata mai lunga a acumulatorului, o camera mai buna, alege P20 Pro. Daca vrei sa adaugi un card, Bluetooth 5.0, o densitate mai mare a pixelilor, alege Samsung.Iris scaner-ul de pe Samsung este pistol cu apa, ceva sa fie dar niciodata nu ai sa il compari cu Face Unlock de pe Mate 20 Pro.Cat despre probleme, iti pot spune ca am avut 2 modele de S7 Edge, ambele cu defectiuni la placa de baza...si Samsung-ul se mai strica. Vrei ceva inovativ, in ascensiune, alege Huawei.Un lucru sincer ce nu imi place la Huawei, este meniul lor EMUI, cel de la Samsung fiind mai atragator.

| SalutCeFaceti a răspuns:

S9 Plus, deoarece camera de 40 MP de pe P20 Pro nu te poate ajuta in nicio situatie. Display-ul de pe S9 este sAmoled WQHD (1440 × 2960 p), fata de cel pe pe Huawei, care este doar Amoled FHD (1080 × 2240 p) si datorita interfetei ( One UI, adica Android 9.0 + Samsung Experience 10), INFINIT mai stabila si mai bine pusa la punct decat EMUI, de pe Huawei. In rest sunt cam la fel (poate doar bateria de pe Huawei sa dureze mai mult). Sper ca te-am ajutat!

| Iote a răspuns:

O6111141@nwytg.net