| gabrielul01 a întrebat:

Am un iphone 3g ios 4.2.1 si nu pot folosi butonu din mijloc pentru inchidere aplicatii 2x apasat nu merge la mine si nu e de la seting nu merge eu nu pot nici sa imi pun poza daca pe meniu si mai mult si cand am vazut un iphone 1 care mergea? Ce e de facut update nu pot sa ii mai fac?

Răspuns Câştigător
| TurboG a răspuns:

Iphone 3g inchide automat aplicatiile, doar de la 3gs in sus merge faza cu 2x, poza la meniu se poate pune cu jailbreak

1 răspuns:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Stai sa ghicesc,, e decodat,,