| jipi99 a întrebat:

Sal TPU, am un iphone 4s(5.1.1).vreau sa activez 3g-ul(netul pe care il am pe abonament), dar nu stiu cum deoarece am Gevey sim(durbo sim). cum il pot activa? OFER FUNDA

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Nu se poate am avut si eu 4s cu gevey ultra si nu mergea 3g-ul de la Vodafone din cauza la gevey. am intrebat si la service si la Vodafone. l-am vandut si mi-am luat unul de la Vodafone alta varianta din pacate nu e.

| jipi99 explică:

Intrii pe pe unlockit.co.nz si apoi creezi an apn nou (merge)