| vladutpiticu a întrebat:

Buna Seara!
Am un LG-P500, sunt abonat la vodafone si vreau sa activez netu.Sunt pe abonament si am 275 Mb pe luna.Cum pot activa netul?
Va Rog sa ma ajuati

1 răspuns:
| Ovidiu a răspuns:

Eu sunt pe Vodafone, dar nu imi mai amintesc bine cum a procedat: apeleaza *147# pentru optiuni, iar penteru activare apeleaza *100#. In caz ca nu gasesti, apeleaza *222 testele 1 1 0(nu garantez) pentru a intra in leagtura cu un consultant Vodafone, pe care il intrebi cum se activeaza netul.