| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa-mi iau un telefon si m-am gadit la un Samsung galaxy s1 sau la un s1 plus, si am auzit ca nu prea tine bateria la ele, asa ca as vrea sa ma lamuriti si pe mine, cam cat timp tine baterie daca stai pe net cu el sau te joci?

5 răspunsuri:
| danyel89 a răspuns:

5-6 ore pe net +2-3 ore jocuri+ ceva convorbiri

netul prin wi-fi consuma mai putin decat netul prin cartela

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai daca stai pe net te joci maxim o zi... daca vorbesti la el si stai cateva minute pe net poate sa tina si 2 zile.

| adrian9811 explică:

As vrea sa stiu de exemplu daca nu stau incontinu pe el sa zic stau cam o juma de ora pe net si ma joc tot cam atat, mar tine macar 3 zile?

| davidtm a răspuns:

Http://vschart.com/compare/samsung-galaxy-s-plus/vs/samsung-galaxy-s
uite aici o comparatie.
funda? si bateria de tine 1-2 zile.depine cum il folosesti.

| ℓαυяα a răspuns:

Baterie tine cateva ore daca te joci la el si folosesti wi-fi, eu il incarc pe al meu cam de 2 ori pe zi, ma joc si mult laughing