| dededenis a întrebat:

Sal TPU.As vrea sa stiu daca merita sa achizitionez Samsung galaxi s mesmerize.As vrea sa stiu ce probleme apar pe parcurs/daca apar, Va rog. Ofer funda

2 răspunsuri:
| Troneci_Raresbb_1988 a răspuns:

Depinde si cum sti sa il folosesti de ex un prieten si luat galaxy s3 mini si 3 zile la stricat din cauza ca a sters de prin iel tot felul. si cand s-a dus la reparat nu m-ai avea ce sa ii faca deoarece a sters din telefon ceva de placa video si nu stiu mai ce si nu se pot schimba

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest device NU este utilizabil în reţele GSM, doar CDMA - deci, NU va funcţiona în România.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_mesmerize_i500-3580.php

Toate cele bune.