| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa'mi cumpar un telefon samsung galaxy S II si as vrea sa stiu si eu cat costa si daca merita sa mi'l iau.Stiti si alte telefoane care sa semene cu el? dau funda celei mai bune sugestii:d

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. din cate am inteles,e bun. E rapid, are touch-ul destul de bunicel, ecranul AMOLED+ si foarte usor.:p Pretul poate sa ajunga si la 500Euro, dar pe net, 'pret minim', e 460Euro. http://www.alex-gsm.ro/SAMSUNG-GALAXY-S2-II-I9100-c69-p6131.htm

Telefoane asemanatoare ar fi : Iphone4, HTC Touch HD,Htc,touch Diamond, Samsung SGH-F490, Htc Touch2, Samsung f480, Iphone 3GS, Huawei C7300, Toshiba Tg01, Lg Prada, LG Arena KM900, LG GT500, Galactic AB23, HTC Desire HD. Preturile le cauti tu pe net. Bafta :*