| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU

ce telefon imi recomandati pentru urmatoarele criterii:
-sa fie de la Orange/sau de pe telefonultau.eu
-sa nu depaseasca pretul de 1000 roni cu un abonament de 12 euro sau cu unul de 5 euro/sau la liber pe sit
-sa aiba android(preferabil upgrade-abil la 4.1 jelly bean(dar daca merg jocurile si pe android mai vechi gen 2.3 nu-i prbl))
-sa ruleze toate jocurile populare si misto din google play(gen subway sufers; jetpack joy; asphalt; nfs most wanted; si altele)(deci trebuie sa aiba un display maricel)
-si sa imi spuneti parerea voastra daca se merita telefonul chiar daca nu are sticla de protectie(gen gorilla glass).

eu m-am uitan pe sit la Orange si m-am gandit la un Sony xperia j sau la un LG optimus l9 dar trebuie sa ma intaresez printr-un shop k nul au pe sit. pe telefonultau m-am gandit la un Sony xperia u. n stiu sa-mi spuneti voi

mersi anticipat

p.s. am vazut k au nu stiu ce reduceri de pana la 90% si k in fiecare zi pe sit apar alte telefoane, reducerile alea se aplica doar la abonamentul recomandat de ei si doar la acele telefoane in ziua respectiva?

2 răspunsuri:
| Sabadis a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung galaxy xcover sau un Samsung galaxy ACE

| Liviu0011 a răspuns:

Orange reyo 800lei la liber in OrangeShop, 4.2.2 androidu, camera 5full hd led, 1gb ram, 4 interna! Succes